Ziņojums Nr. 4618

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Zemgales reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.01.03 05:01
GPS koordinātes: 23.7123, 56.63897 +/- 48.0m
Apstiprināts: 2020.01.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.01.03
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Informēju, ka Fortum koģenerācijas stacijā(Rūpniecības iela 73a, Jelgavā) notiek tvaika noplūde, radot troksni Rūpniecības ielā mazstāvu apbūvē virs 70db.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Saskaņā ar SIA "Fortum Latvia" pārstāvja sniegto informāciju 31.12.2019. ap 22.00 tehnoloģisku problēmu dēļ SIA “Fortum Latvia” neplānoti apstādināja turbīnu koģenerācijas stacijā Rūpniecības ielā 73, Jelgavā. 03.01.2020. notiek turbīnas palaišanas process, kas šīs dienas laikā var radīt īslaicīgu trokšņa palielināšanos. Palielināta tvaika noplūde pārbaudes laikā netika konstatēta.