Ziņojums Nr. 4616

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.01.02 22:01
GPS koordinātes: 24.12909, 57.02018 +/- 30.000m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.01.03
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ledurgas iela (Tvaika) atkal shausmiiga smaka!!

Inspektora komentāri

Smaku traucējumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!