Ziņojums Nr. 4614

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.01.02 12:01
GPS koordinātes: 24.16697, 56.9793 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.01.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Piemēslota vide ar veciem auto krēsliem un blakus riepas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.