Ziņojums Nr. 461

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.07.11 08:07
GPS koordinātes: 21.6514, 57.49824 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2018.07.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.07.30
Atrisināšanas ilgums: 19 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

mana jūra. krastmalā riepa.

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Riepas savāktas