Ziņojums Nr. 4609

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.01.01 18:01
GPS koordinātes: 24.13736, 57.02225 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.01.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

bērnu laukumā atkal smird pēc naftas produktiem. vējš no blb termināla puses.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Smaku traucējumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālajai vides pārvaldei.