Ziņojums Nr. 4605

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.01.01 12:01
GPS koordinātes: 24.50397, 56.66037 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.01.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Stiklu kaudze un citi atkritumi Vecumnieku mežniecībā, ejot pa stigu, aptuveni 70 m no ceļa.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.