Ziņojums Nr. 4603

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Kandavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.01.01 11:01
GPS koordinātes: 22.77096, 57.03985 +/- 19.720m
Apstiprināts: 2020.01.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Veselībai kaitīgā Azbesta atkritumi Apiņu ielā, Kandavā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Kandavas novada pašvaldībai