Ziņojums Nr. 4599

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.01.01 10:01
GPS koordinātes: 24.74003, 57.10364 +/- 32.0m
Apstiprināts: 2020.01.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izskatās pēc vietējo nelegālas izgāztuves. Kāds 10m x 3m bedre, kurai daļa jau aizrakta ciet. Blakus ir meža ceļš. Var piebraukt ar tehniku.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.