Ziņojums Nr. 4593

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ventspils pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.12.31 11:12
GPS koordinātes: 21.50111, 57.35912 +/- 4.2916m
Apstiprināts: 2020.01.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sadzīves atkritumi stāvlaukumā pašās kāpās

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Ventspils novada pašvaldībai