Ziņojums Nr. 4591

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2019.12.31 11:12
GPS koordinātes: 21.40948, 57.155 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.01.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Daudz sadzīves atkritumu, vējš izpūtis pa lielu teritoriju.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.