Ziņojums Nr. 4579

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.12.29 11:12
GPS koordinātes: 25.27281, 57.33177 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.01.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Visu dienu dumgāzes plūst ielejā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Smaku traucējumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Valsts vides dienesta Vidzemes reģionālajai vides pārvaldei.