Ziņojums Nr. 4567

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Cēsu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.12.27 12:12
GPS koordinātes: 25.3686, 57.24431 +/- 20.0m
Apstiprināts: 2019.12.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien! Vēlos ziņot par kaimiņiem, kas pastāvīgi dedzina plastmasas sadzīves atkritumus. Pēc atkritumu dedzināšanas nav iespējams iziet ārā, jo viss gaiss smird pēc plastmasas. Diemžēl attēlā nav redzams, kā tiek dedzināti atkritumi, jo tie ir jau sadeguši. Notikuma vieta - Cēsu novads, Vaives pagasts, Kalna Slaņķi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai –Cēsu novada pašvaldībai.