Ziņojums Nr. 4554

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2019.12.27 11:12
GPS koordinātes: 22.18274, 57.19834
Apstiprināts: 2019.12.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Latvijas Valsts Meži atpūtas vieta. Patvaļīgi sabūvētas būdas. Kilometrs polietilēna, lūžņi un miskaste

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.