Ziņojums Nr. 4529

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Kocēnu novada dome
Pieteikuma datums: 2019.12.26 12:12
GPS koordinātes: 25.36335, 57.49192 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2019.12.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mežā izmesti atkritumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai –Kocēnu novada pašvaldībai.