Ziņojums Nr. 4521

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Vecumnieku novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.12.26 07:12
GPS koordinātes: 24.52506, 56.54221 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2019.12.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Diemžēl šeit iespējams tuvākās mājas iedzīvotāji, kuri audzē trušus, regulāri izmet dzīvnieku izcelsmes produktus pēc dzīvnieku nokaušanas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Vecumnieku novada pašvaldībai.