Ziņojums Nr. 4510

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ozolnieku novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.12.25 11:12
GPS koordinātes: 23.80487, 56.62695 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2019.12.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Piemēslota meža ceļa mala. Blukas - Staļģene

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Ozolnieku novada pašvaldībai.