Ziņojums Nr. 4502

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.12.24 23:12
GPS koordinātes: 24.13807, 57.02244 +/- 8.0012m
Apstiprināts: 2019.12.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ļoti piesārņots gaiss. Uz ielas nav ar ko elpot. Lūdzu, apturiet apstrādes procesu. Tas nav cilvēciski turēt tādos apstākļos. Ļoti kaitīgi veselībai!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Smaku traucējumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālajai vides pārvaldei.