Ziņojums Nr. 4501

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.12.24 22:12
GPS koordinātes: 24.1302, 57.0197 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2019.12.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkal smird Ledurgas ielaa. Man bail ar tiem cilveekiem, kas naktii atstaaja logu atveerto, vai vinji nenomirs no shota smaka? Vai tas vispaar beigsies kaut kad? Shajos rajonos dziivo cilveeki un buuvee maajaas....

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Smaku traucējumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālajai vides pārvaldei.