Ziņojums Nr. 4498

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.12.24 12:12
GPS koordinātes: 23.6526, 56.95232 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2019.12.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Azbesta saturošu atkritumi izgāzti Mežrozišu iela 1 Jūrmala Uz pašvaldības ceļa!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jūrmalas pilsētas domei.