Ziņojums Nr. 4496

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Dobeles novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.12.24 10:12
GPS koordinātes: 23.27654, 56.61335 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2019.12.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mazgā autobusu neatļautā vieta

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Dobeles novada pašvaldībai.