Ziņojums Nr. 4491

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.12.23 12:12
GPS koordinātes: 24.00197, 56.95118
Apstiprināts: 2019.12.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien! Informēju par to, ka Rīgā, Imantā - Akāciju ielā, kur cilvēki dodas uz vilciena pieturu Imanta, regulāri izmet aktitumus, jo principā nekur nav novietotas atkritumu urnas un neviens cilvēks nepievērš uzmanību cik piesārņota ir šī iela/ grāvis! Lūdz vērst jūsu uzmanību un informēt atbildīgās personas! Šīs ielas grāvji un nomala ir ļoti piesārņota ar plastmasas pudelēm

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri


Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.