Ziņojums Nr. 4485

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.12.23 10:12
GPS koordinātes: 21.54125, 57.39353 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2019.12.23
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.12.23
Atrisināts: 2019.12.27
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

šausmīgi smird pēc naftas produktiem, tā ka nav ko elpot un cērtas acīs

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Smaku traucējumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

23.12.2019. veikta pārbaude un sastādīts smaku protokols.