Ziņojums Nr. 4478

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Beverīnas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.12.22 11:12
GPS koordinātes: 25.40364, 57.47033 +/- 9.0m
Apstiprināts: 2019.12.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pie Miegupītes saimnieki gravā gāž visādu drazu (stikla pudeles, plastmasas puķupodi u.c.) un aizsprosta augšā sakrāmēti metāllūžņi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Beverīnas novada pašvaldībai.