Ziņojums Nr. 4465

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2019.12.21 12:12
GPS koordinātes: 24.50661, 56.70204 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2019.12.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Zemes ceļa malā izmestas mēbeles.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.