Ziņojums Nr. 4461

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ķekavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.12.21 10:12
GPS koordinātes: 24.12114, 56.7776 +/- 12.001m
Apstiprināts: 2019.12.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Stikli mežā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Ķekavas novada pašvaldībai.