Ziņojums Nr. 4458

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Valmieras pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.12.21 08:12
GPS koordinātes: 25.43146, 57.53207 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2019.12.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Gaujas krastā izmestas tukšas pudeles.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Valmieras pilsēta pašvaldībai