Ziņojums Nr. 4455

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.12.20 15:12
GPS koordinātes: 25.27314, 57.33206 +/- 5.8925m
Apstiprināts: 2019.12.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

20.12.2019 17:47 Gaisa Piesārņojums no nelegālā emisiju objekta vēja virziena rezultātā tiek nests tieši Vecmesli dzīvojamās zonas un dz.ēkas virzienā.Apgrūtināta elpošana pēc pagājušās nakts kad piesārņojums bija iedarbojies sāpēja galva trzucēta koordinācija grūti kon entrēties traucēta atmiņa un runas spējas.Sāp un pietūkušas roku locītavas acu plakstiņi pietūkuši.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Gaisa piesārņojuma gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Valsts vides dienesta Valmieras reģionālajai vides pārvaldei.