Ziņojums Nr. 4450

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.12.19 16:12
GPS koordinātes: 24.19215, 56.95306
Apstiprināts: 2019.12.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kopš 13.decembra līdz pat šodienai 19.decembrim ēkā- Rīga, Pūces iela 51, viss devińu stāvu piecu kāpńutelpu kanalizācijas saturs (fekālijas, urīns u.t.t.) nokłūst pagrabā, kur krājas un nenormāli smird. Rīgas namu pārvaldnieks pilnīgi ignorē konkrēto faktu, laikam gatavojas Ziemassvētkiem!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.