Ziņojums Nr. 4430

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jelgavas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.12.16 20:12
GPS koordinātes: 23.71187, 56.63653 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2019.12.17
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.12.19
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ilgstošs ārkārtas troksnis-tvaika noplūde Rūpniecības iela Fortum Jelgava pulkst. 22.16 16.12.19.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

16.12.2019. 19.00 tehnoloģisku problēmu dēļ SIA “Fortum Latvia” neplānoti apstādināja turbīnu koģenerācijas stacijā Rūpniecības ielā 73, Jelgavā, kas varēja izraisīt īslaicīgu trokšņa palielināšanos. Saskaņā ar SIA “Fortum Latvia” pārstāvja sniegto informāciju turbīnas apstādināšanas laikā tvaika noplūde nav notikusi. 17.12.2019. pēc 14.00 tika palaista turbīna, kas varēja izraisīt īslaicīgu trokšņa palielināšanos. Šobrīd koģenerācijas stacija strādā ierastā režīmā.