Ziņojums Nr. 4415

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Baldones novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.12.15 11:12
GPS koordinātes: 24.40654, 56.7499 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2019.12.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

dome gribēja pirms 4 gadiem taisīt šeit jaunu ceļu ,bet viss apstājās ,jo tika atrasti aizsargājamie augi ,bet diezgan bieži dome uz šejieni atved izgāzt atkritumus un būvgružus!!!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Baldones novada pašvaldībai.