Ziņojums Nr. 4408

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jelgavas pilsētas Dome
Pieteikuma datums: 2019.12.13 10:12
GPS koordinātes: 23.75, 56.62926 +/- 7.585m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.03.11
Atrisināšanas ilgums: 27 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jelgavā Bauskas ielā slēgtajā posmā mētājas šļirce

Inspektora komentāri

VVD Zemgales RVP 11.03.2020. saņemta informācija no JPPI "Pilsētsaimniecība" par to, ka ziņotā problēma ir atrisināta un konstatētie atkritumi savākti.
Ar cieņu -
Zemgales RVP