Ziņojums Nr. 4407

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.12.13 01:12
GPS koordinātes: 25.2733, 57.33223 +/- 29.717m
Apstiprināts: 2019.12.13
Pieņemts izvērtēšanai: 2020.01.28
Atrisināts: 2020.01.28
Atrisināšanas ilgums: 15 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

līdz 3:25 13.12.2019 Dūm8 un izmeši no nelegālajiem emisiju avotiem nāca tieši virsū iekļuva dzīvojamās telpās un plaušās izraisīja nogurumu bezspēku.Piesārņojuma rezultātā nav iespējams gulēt.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Smaku traucējumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Pieņemts darbam.