Ziņojums Nr. 4406

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.12.12 19:12
GPS koordinātes: 25.27314, 57.332 +/- 10.667m
Apstiprināts: 2019.12.13
Pieņemts izvērtēšanai: 2020.01.28
Atrisināts: 2020.01.28
Atrisināšanas ilgums: 15 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Arī šodien piesārņotais gais un dūmi nāk tieši virsū no nelegālajiem emisiju avotiem.Pēc vakardienas saindēšanās šodien traucēta uzmanība darbā ar galvu ieskrēju paceltas mašīnas detaļā un traumēju galvu.Braucot mājās nemanīju ka no kreisās puses tuvojas mašīna izvairījos no sadursmes tikaij laimīgas sagadīšanās pēc.Mana un citu līdzcilvēku dzīvība tiek patstāvīgi apdraudēta.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Smaku traucējumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Pieņemts darbam.