Ziņojums Nr. 4404

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.12.12 06:12
GPS koordinātes: 25.2733, 57.33211 +/- 48.0m
Apstiprināts: 2019.12.12
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.12.12
Atrisināts: 2019.12.12
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Dūmi no abiem skursteņiem pa taisno gāžas ielejā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Gaisa piesārņojuma gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Pieņemts darbam.