Ziņojums Nr. 4403

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.12.12 06:12
GPS koordinātes: 25.27352, 57.33231 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2019.12.12
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.12.12
Atrisināts: 2019.12.12
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Tas ir pilnīgi neciešams. Nevar pat pa durvīm iziet ara. Privatas teritorijas gaisa telpā izteikts kodīgs, smirdīgs ķīmisks toksiskas vielas savienojums, kurš plūst no šķeldas ceha puses. Man nav pienakums, jūsu izsniegto atļauju dēļ staigāt savas mājas un īpašuma gāzmaskā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Gaisa piesārņojuma gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Pieņemts darbam.