Ziņojums Nr. 4393

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.12.11 18:12
GPS koordinātes: 25.27326, 57.33218 +/- 12.0m
Apstiprināts: 2019.12.12
Pieņemts izvērtēšanai: 2020.01.28
Atrisināts: 2020.01.28
Atrisināšanas ilgums: 16 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vakarnakt visu nakti toksiskas vielas plūda tieši uz dzīvojamo ēku, nevarējām pa nakti atpūsties. No rīta bijām noguruši un samocīti . Šovakar jau tagad 20. 20 smacejosa dumgaze tiesā virziena plūst uz dzīvojamo ēku. Interesanti vai valdība kura sarūpēja 4.5 miljonus lai paaugstinātu algas vides darbiniekiem ir informēta, ka vides dienesta darbinieki izsniedz operatoriem atļaujas visādos veidos iznīcināt Latvijas tautu, gan infiltrejot kanalizāciju zemes slāņos tuvu pazemes ūdeņiem, gan applūdinot privātīpašuma applaujamas platibas, gan izsniedzot atļaujas izplatīt privātās teritorijas gaisa telpā toksiskas vielas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Gaisa piesārņojuma gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Pieņemts darbam.