Ziņojums Nr. 4392

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.12.11 12:12
GPS koordinātes: 24.15567, 56.97903 +/- 12.0m
Apstiprināts: 2019.12.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atlasa ielā 7, tiek izgāzti būvgruži no citiem objektiem. Būvgruži tiek pievesti un izgāzti katru dienu. Vai tas ir saskaņots?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.