Ziņojums Nr. 4391

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.12.11 11:12
GPS koordinātes: 24.06796, 56.94852
Apstiprināts: 2019.12.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Āgenskalna iela 12 māja tiek apkurināta ar kaut kādu ļoti kodīgu un smirdīgu kurināmo. Ilgāk uzturoties šīs mājas tuvumā sāk reibt galva. Kurināšana un smaka visbiežāk novērojama vakaros, bet šodien arī pa dienu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.