Ziņojums Nr. 4390

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Babītes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.12.11 11:12
GPS koordinātes: 23.9005, 56.91511 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2019.12.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien, es jums sūtīju šo informāciju vasaras beigās-rudens sākumā, cerot, ka šī izgāztuve tiks aizvākta. Taču kārtējo reizi atbildīgo personu bezdarbības dēļ , mēslu kaudze ir tikai pieaugusī. Cerams, ka šoreiz tas tiks nokārtots.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Babītes novada pašvaldībai.