Ziņojums Nr. 4385

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Vecumnieku novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.12.10 09:12
GPS koordinātes: 24.66579, 56.43692 +/- 4.6655m
Apstiprināts: 2019.12.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

stav pamesta mašina oie meža jau menesi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Vecumnieku novada pašvaldībai.