Ziņojums Nr. 4384

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.12.10 09:12
GPS koordinātes: 24.155, 56.97991 +/- 12.0m
Apstiprināts: 2019.12.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atlasa iela 7, tiek izgāzti būvgruži. Regulāri katru dienu vairākas reizes tiek pievesti būvgruži no citiem objektiem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.