Ziņojums Nr. 4382

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.12.10 06:12
GPS koordinātes: 24.12739, 56.95545 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2019.12.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Šķiet, jau vismaz mēnesi ik dienu (visas dienas garumā) Rīgā veikala Maxima ēkas pagrabā no Martas ielas puses tiek darbināts, visticamāk, dīzeļa ģenerators, visus izmešus izvadot pa pagraba lodziņu. Vienkārši smird, un, domājams, tas ir itin piesārņojoši. Vai tas ir ok?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.