Ziņojums Nr. 4378

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.12.08 15:12
GPS koordinātes: 23.83185, 56.97042 +/- 11.792m
Apstiprināts: 2019.12.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.02.26
Atrisināšanas ilgums: 17 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumu čupa, visdrīzāk ar dārza atkritumiem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Maisi savākti