Ziņojums Nr. 4374

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jelgavas pilsētas Dome
Pieteikuma datums: 2019.12.08 10:12
GPS koordinātes: 23.77568, 56.63116 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2019.12.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ceļa mala piemētāta ar alkahola pudelēm

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jelgavas pilsētas Domei