Ziņojums Nr. 4362

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ogres novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.12.07 12:12
GPS koordinātes: 25.27305, 56.9135 +/- 4.7m
Apstiprināts: 2019.12.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Guntis Celmiņš īpašumā Jaunspēles, Taurupes pagasts grāvī izgāzis savus sadzīves atkritumus.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Ogres novada pašvaldībai.