Ziņojums Nr. 4359

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ķeguma novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.12.07 08:12
GPS koordinātes: 24.68657, 56.74936 +/- 3.7900m
Apstiprināts: 2019.12.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

jautājums, vai šī zīme uzstādīta likumīgi liedzot pieeju pie upes?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Ķeguma novada pašvaldībai.