Ziņojums Nr. 4357

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.12.06 10:12
GPS koordinātes: 24.02041, 57.03555 +/- 6.068m
Apstiprināts: 2019.12.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Lūdzu palīdzību, sākot ar 2.12.19 kāds vīrietis no pansionātā Stella Maris saka savest celtniecības atkritumus, vecis logus un mēbeles, uz pamesto Rīgas domes teritoriju pretī dzīvojamām mājām Dzintara 107 un 105.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.