Ziņojums Nr. 4356

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Daugavpils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.12.05 09:12
GPS koordinātes: 25.87814, 56.51229 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2019.12.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.12.12
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Uzņēmums Artilērijas ielā pārbraucot pāri dzelzceļa pārbrauktuvei, kas nodarbojas ar kokapstrādi. Atkal pagalmā dedzina atkritumus, smaka kā degot plastmasai

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Apsekojot ziņojumā norādīto teritoriju, atkritumu dedzināšana netika konstatēta.
Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Jēkabpils pilsētas pašvaldības policijai (65231383; 65283888) vai Valsts vides dienestam (+371 26 33 88 00), lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!