Ziņojums Nr. 4353

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.12.05 07:12
GPS koordinātes: 24.11175, 56.94295 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2019.12.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

iet jau otras nedelas beigas...maiss no gajeju ietves parvietojas uz braucamo cela dalu. var droshi zbanit Latvijas Valsts celiem :)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri


Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.