Ziņojums Nr. 4349

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.12.04 07:12
GPS koordinātes: 24.15459, 56.97966 +/- 12.0m
Apstiprināts: 2019.12.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atlasa iela 7, katru dienu jau vairāk kā 3 mēnešus tiek pievesti un izgāzti būvgruži vairākas reizes dienā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.